Uzmanlık gerektiren bir işlem olan dış cephe temizliği profesyonel ve tecrübeli eller tarafından yapıldığında oldukça rahat bir şekilde halledilebilmektedir. Bu noktada sunduğumuz dış cephe temizliği hizmeti ile özel temizlik malzemeleri kullanarak profesyoneli tecrübeli ve eğitimli bir ekiple son derece kaliteli temizlik hizmetini değerli müşterilerimize sunmaktayız. Dış cephe temizliği ve cam temizliği gibi hizmetlerde TSE belgeli ürünleri kullanarak verimli ve etkili bir temizlik hizmeti veren firmamız böylece temizlik yapılan bölgenin de zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktadır. Yılda en az 2 kez yapılması gerekli olan dış cephe temizliği mekanın daha sağlıklı olması ve estetik olarak da güzel görünmesi açısından oldukça önemlidir. Düzenli olarak yapılan temizlik sonucunda daha sonra gerçekleştirilecek olan temizlikler daha rahat ve kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Dış Cephe Temizliği Hizmetleri

En çok tercih edilen temizlik hizmetlerinden biri olan dış cephe temizliği hizmetinde tam profesyonel ve donanımlı çalışanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dış cephe temizliğini asansörlü sistemler ya da dış vinç gibi gelişmiş ekipmanlarla kolaylıkla ve üst düzey şekilde yapmaktayız. Özellikle yüksek binalarda zaman zaman gerçekleştirilmesi zor olan dış cephe temizlik işlemini kullandığımız profesyonel ve gelişmiş sistemlerle kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Dış cephe temizlik işleminde kullanılacak malzemeler cephenin yapısını bozmayacak ve yüzeylerin kimyasal özelliklerine zarar vermeyecek şekilde özel ürünlerden seçildiğinden binaların herhangi bir zarar gömesi mümkün olmamaktadır.

Dış Cephe Temizliği Ürünleri

Yüzeylerin doğal yapısı ve görünümüne zarar gelmemesi için özel olarak seçilen dış cephe temizliği aletleri başlıca; cam çek sil, cam sil tutma sapı, oynayabilen başlıklı cam sil, pelüş sap, alüminyum sap, metal pelüş sap, cam jileti, mikro fiber bez, kazıma jileti, dağcı bel kovası ve teleskobik uzatma cihazları olarak sıralanabilmektedir. Kullanılan bu temizlik aletlerinin dışında ise yüzey temizliğine uygun olarak seçilen kimyasal sökücü ve çözücüler, temizlik malzemeleri gibi ürünler temizlenen bölgenin özellikleri ya da müşterilerin istekleri doğrultusunda belirlenebilmektedir. Cam yüzeylerin temizliğine ayrıca dikkat edilirken hiçbir zarar almadan temizlik işleminin sonlandırılması için büyük özen gösterilmektedir.

Profesyonel malzemeler kullanılarak profesyonel ekipler ile gerçekleştirilen dış cephe temizliği işlemi fiyatları kullanılan ürünlere ve temizliğin gerçekleştirildiği yapının büyüklüğüne göre değişmektedir. Periyodik olarak gerçekleştirilen temizlik işlemlerinde yapılar düzenli olarak temizlendiğinden ve bakımlı kaldığından yüzeylerin ömrü daha uzun olacak ve hijyen açısından da daha ideal bir yaşam alanı olacaktır. Bu nedenle dış cephe temizliğinin de iç yüzey temizliği gibi düzenli olarak yapılması hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.