Özpolat Temizlik LTD ŞTİ'ye Hoşgeldiniz.
0 532 732 96 94

FABRİKA TEMİZLİĞİ

                                 
Özpolat Temizlik şirketi gıda sanayi fabrikaları, otomotiv sektörü, ağır sanayi fabrika temizliği yapılırken müşteriden gelen talep doğrultusunda temizlik hizmetlerini sürdürmektedir. Fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, temizlik hizmetini kendi bünyesinde barındıran fabrikalarda ofis temizliği üretim alanları temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Fabrika camları temizliği; fabrikalarda yılın belirli zamanlarında dış cephe ve iç alan cam temizliği yapılır. Belirli periyotlarda cam temizletmeyen fabrikalarda ağır boya ve diğer etkenlerden dolayı özellikle cam çerçevelerinde ve camlarda aşırı kirlenmeler olmaktadır.

Bu durum hem insanların sağlığı hem de çirkin bir görüntü oluşturduğu içi temizlik şirketleri aracılığıyla yapılmaktadır. Özellikle üretim alanlarının temizlenmesi şirketimiz tarafından yürütülmektedir.
Fabrika zeminleri temizliği; üretim alanlarının zeminlerinde yağ ve diğer etkenlerden dolayı aşırı şekilde kirlenmeler oluşmaktadır.

Sürekli temizlik hizmeti almayan ve yıkama makineleri konusunda tecrübesiz olan fabrika personeliyle temizletmekten ziyade şirketimizle yapılacak anlaşma ile temizlik işini biz üstleniyoruz size sadece kendi işinizle uğraşmak kalıyor.
Üretim alanları temizliği; Üretim yapan fabrikalarda üretim alanlarının kaba temizliği üretim yapan personel tarafından yapılmaktadır.

Fabrikada üretim alanlarının ince temizliği çalışma temposunun az olduğu zamanlarda belirli zamanlarda şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede üretimi engellenmeyerek temiz bir ortam sunulan üretim personelleri daha çok motive olarak daha iyi performans sağlamaktadırlar.

Bir yorum bırakın