Özpolat Temizlik LTD ŞTİ'ye Hoşgeldiniz.
0 532 732 96 94

STOR VE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ

Perdelerin türüne bağlı olarak temizliği de usulüne uygun yapılması gerekir. Bu sayede yaşam alanlarınızda sık sık kullanmış olduğunuz  perdelerinizin zarara uğramasını engellemiş olursunuz. Son dönemde en sık kullanılan perdeler arasında stor ve zebra perdeleri görebilmekteyiz. Mekanik bir sistemle çalışan, çizgili görünümlere sahip olan zebra perdelerin temizlenmesi adına mutlaka profesyonel kişilerden yardım almanız gerekir. Yaygın bir kullanım alanlarına sahip olan zebra perdeler, zaman geçtik sıra kirlenmeye yüz tutabiliyor. Üzerinde oluşacak toz birikintisi doğal olarak sağlığınızın tehdit altına girmesine yol açabilir. Bu sebepten dolayı düzenli aralıklarla perdenin temizliği yapılması gerekir.
Stor ve Zebra Temizliği için dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır . Zebra perdeler, % 100 polyester iplikten üretimi gerçekleştiğinden dolayı tül ve kumaşta olduğu gibi bir temizlenme olmamalıdır. Stor ve zebra perdelerin temizliği yapılırken, tozdan ve kirden giderilmesi adına ise mutlaka yumuşak bir sünger kullanılmalıdır. Aynı zamanda son teknoloji ekipmanlara da perde temizliği sırasında başvurulabilir. Bu konuda profesyonel kadromuz perdenin yapısına zarar vermeden en kısa süre zarfı içerisinde temizlenmesine fayda sağlıyor. Zebra perdelerin temizliği yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken durumlardan birisi de perdeye zarar vermeden temizlemek olacaktır.

Zebra perdelerin temizleme işlemi bastırılmadan nazikçe yapılmaktadır. Daha temiz hale dönüşen zebra perdelerinizi tekrardan yaşam alanlarınızda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Perdelerinizi kendi başına temizlemeye kalmak, tül ve kumaş perdelerde olduğu gibi temizlenmediğinden dolayı yanlış yollara sapmanıza neden olabilir. Bu yüzden dolayı, perde temizliğinde mutlaka dikkat edilmesi gerekenlerden biri olarak ise işi doğru ekiplere bırakmanızdır. Kirlenen perdenizin yeniden sorunsuz olarak kullanılması adına ilk aşamada evinize kadar gelerek zebra perdenizi almaktayız. Hemen ardından , temizler ve sonra da evinize kadar tekrardan gelip teslim ediyoruz.

Temizleme işlemleri sonrasında ise tertemiz olan zebra perdelerinizi sorunsuz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Zebra perdelerin temizlenmesi konusunda uzun yıllar bu anlamda hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Üstelik sık sık kullandığınız zebra perdelerin ekonomik düzeyde temizlenmesi adına yardımcı oluyoruz. Bu sebeple ortaya koymuş olunan hizmetler sonucunda da %100 müşteri memnuniyeti ortaya en kolay yoldan çıkmış oluyor.

Bir yorum bırakın